Makaleler

Dişleriniz Gelinliğiniz Kadar Beyaz Olsun

Havaların ısınmasıyla birlikte evlenecek çiftler bir bir nikah tarihi alırken bir taraftan da düğünlerinde kusursuz bir gülüşe sahip olmak isteyenler diş hekimleriyle görüşüp daha beyaz bir gülüşe sahip olmak için tedavi oluyorlar. Uzmanlar estetik diş hekimliğindeki son teknolojilerinden (...)

Hem Lekelerden Hem Sigaradan Kurtulun

Uzmanlar sigarayı bırakmanın tabi ki en önemli nedeninin diş beyazlatma olmadığını ancak diş beyazlatma tedavisi gören hastalarının olumlu sonuçları yaşadıktan sonra bu alışkanlılarına devam ederken iki kere düşündüklerini ve bir kısmının bu tedaviden sonra sigarayı bıraktıklarını belirtti. Diş beyazlatmanın diş kliniklerinde yaklaşık olarak bir saat (...)

Tetrasiklin Renkleşmesine Son

Otuz beş yaşını aşmış birçok yetişkin birey dişlerinin fazla sarı olması ve de tetrasiklin lekeleri yüzünden toplum içerisinde gülümsemekten çekinir. Dişlerini düzenli olarak fırçalamalarına, kulaktan duyma birçok şeyi denemelerine rağmen bu lekelerden kurtulamayan bireylere uzmanlar tedavi önerilerinde bulundu. (...)

Son Trend Öğle Tatilinde Bleaching Yaptırmak

Dünyanın en güzel kadını, en yakışıklı erkeği bile olsanız, lekeli ve sararmış dişlerle güldüğünüzde tüm cazibeniz söner. Oysa, gülümseme; karşıdaki kişi üzerinde bırakılan ilk etkidir… Harika bir gülüşe sahip olmanın sırrı; inci gibi bembeyaz sıralanmış dişlerde gizlidir. Bleaching yöntemi sayesinde (diş beyazlatma) (...)

Doktora Sor

İletişim için formu için tıklayınız